Potřebujete vyčistit podlahu v Brně? Spolehněte se na strojové čištění podlah

cisteni podlahy

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak, i o ni je třeba řádně pečovat, i když to zahrnuje o něco méně práce než udržování koberců. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání.

Tudíž pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků. Abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Jedním z našich zákazníků byl i majitel menší realitní kanceláře.

Chtěl mít dobře udržované prostor po všech stránkách, ale s podlahami měl problém. Protože po nich denně chodilo několik lidí a úklidový tým už na to nestačil. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba.

V naší firmě k hloubkovému čištění podlah…

používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. 

cisteni podlah v praze


Přečtěte si také: Akými spôsobmi účinne bojovať proti plesniam na stenách?


Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu dáváme převážně…

pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v Praze v domě manželů, kteří si jej nechali postavit, protože nemohli najít dům podle jejich představ.  A byli spokojení, jen řemeslníci po úpravě interiéru po sobě nechali docela velký nepořádek. A protože s tím nic neudělali a manželé taky nevěděli co s tím, tak se obrátili na A SERVIS LIPKA. A my se už o vše postarali.

myti podlahy


Zdroj: a-servislipka.cz

You Might Also Like