Zimní bundy for everyone

zmni bunda na lyzovani

Lyže, snowboard, ledopády, Silvestrovská chata – těšíš se už teď? A zimní bundu máš? Ať již jsi ten typ, který okamžitě plánuje lyžovačku, když vidí první vločku anebo naopak ten, který v zimě vyleze ven jen v případě aby si zachoval holý život, v zásadě je to jedno. Pořádnou zimní bundu potřebuje každý. Zimní bundy patří k základním prvkům outdoorové výbavy, proto jich máme na skladu vždy dost. Jsme eko-friendly, prodáváme značky, které si zakládají na funkčnosti a udržitelnosti. Žádné sezónní hity u nás nenajdeš.

Pokud chceš investovat do kvalitní zimní bundy, která tě bude hřát léta (vlastně zimy :), je z čeho vybírat

Ať jde o procházku po městě nebo o dlouhodobý pobyt v minusových teplotách, určitě je super se při snížené fyzické aktivitě zachumlat do parky zateplené huňatým fleecem anebo péřovou výplní, z které ti bude trčet jen nos. A nadšenci zimních outdoor aktivit zase ocení zimní bundu, která nejenže zahřeje a udrží v suchu, ale především nebude omezovat jejich pohyb a vážit tunu. Good bye old-school péřovky velikosti babiččiny peřiny! Moderní zimní bundy jsou z lehoučkých funkčních materiálů, které podstupují tvrdé testování v terénu, takže se nemusíš bát, že by s tebou nezvládly celou zimu. A tu další. I tu potom. I ta nejnečekanější ledová dobrodružství zvládnou v pohodě.

patagonia zimni bunda
Standing on the edge v Patagonii

Prečítajte si tiež: Prečo si vybrať športové oblečenie z wilderoben?


Nezapomeň si vybrat správně náplň

Peří (samozřejmě získané humánně, no worries) je nepřekonatelné v udržování tepla, vedle toho vyniká lehkostí, vysokou sbalitelností a dlouhou životností. Hodí se do mrazivého, suchého počasí. Pokud se chystáš do vlhkých podmínek, pak raději zvol syntetickou výplň. Technologicky promakané materiály jako je Prima Loft/Pluma Fill (bundy Nano Puff/Michro Puff) mají velmi dobrý poměr hmotnosti a výhřevnosti, díky čemuž se parametrově blíží peří. Už žádné kompromisy mezi váhou, objemem a výhřevností.

Když se tě zima zeptá, co jsi dělal v létě, můžeš jí říct, že jsi vybíral zimní bundu a že už může laskavě začít sněžit. A potom už hurá na svah, do hor, na běžky anebo do práce. Zimní bunda tě bude hřát a vědomí doživotní záruky určitě taky. A pokud se stane nějaká nehoda, u nás dokážeme bundu i opravit. Tak už neváhej. Vyber si tu svoji na našich stránkách pánské zimní bundy a dámské zimní bundy.

bunda zimni
Hiking v zimě jedině s Micro Puff Hoody

Zdroj fotek: https://brandportal.patagonia.com/

You Might Also Like