Brzdový elektromotor – správná volba

elektromotory s brzdou

Elektromotor je elektrické zařízení, které mění elektrický proud na mechanickou práci, respektive mechanický pohyb. Elektromotory využívají fyzikální jev označovaný jako elektromagnetismus, kde je základním principem silové působení elektromagnetických polí vytvářených elektrickými vodiči, kterými protéká elektrický proud. Elektromotory se využívají v různých oblastech a podle účelu využití lze volit mezi jednotlivými typy a výkonnostními parametry.

Elektromotor s brzdou

elektromotor s brzdou
Elektromotor s brzdou 0,75kW 1ALBR802-4

V našem eshopu www.vyboelectric.cz najdete širokou nabídku kvalitních elektromotorů, přičemž v poměru cena a kvalita se může na slovenském trhu pochlubit výbornými výsledky. V aktuálním článku bychom vám rádi dali do pozornosti široký sortiment elektromotorů s brzdou. Jsou to elektromotory ze série Albra a LCBR s 1 400 otáčkami za minutu. Tyto motory jsou vyvinuty v souladu s ustanoveními normy IEC a hlavním použitým materiálem je slitina hliníku. Standardně mají 4 póly a v nabídce máme elektromotory s napětím 380V, 400V nebo 415V. Jádro statoru a rotoru je vyrobeno z ocelových plechů.

Pro koho jsou vhodné elektromotory s brzdou?

Elektromotory s brzdou jsou určeny zejména pro zařízení, ve kterých se provádí opakovaná provoz. Jsou ideálním řešením pro aplikace, které vystavené častému startování a zastavování a / nebo brzdění. Praktické využití si našli zejména v dopravníkové, balící a tiskařské výboru a strojích.

vybo electricRychlé dodání a poradenský servis

Všechny elektromotory, které máme v nabídce na naší webové stránce naleznete na tomto linku. Každý model máme dostupný na skladě a po objednání ho ihned odesíláme na vámi zvolené místo určení. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na následujícím telefonním čísle: +421 948 411 175 nebo prostřednictvím emailové adresy: obchod@vyboelectric.eu.

Na požádání vám rádi připravíme cenovou nabídku a poradíme vám, které řešení je pro vás nejvhodnější.

You Might Also Like